1710 E 21ST ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1134230000R

$64 999
Assessed Value
$66 038
Market Value
Annual Tax
$59 290
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES GEORGIA B HARRELL ET AL
Mailing AddressC/O ANDREW HARRELL JACKSONVILLE FL 32206
Property Details
Year Built1954
Living Area1 452 sq ft
Lot Size3 760 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$8 428
Just (Market) Value$66 038
Assessed Value$64 999
Exemptions-$5 709
Taxable Value$59 290