1504 E 12TH ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1153580000R

$171 932
Assessed Value
$171 932
Market Value
Annual Tax
$171 932
Taxable Value
Ownership
OwnerCHAVES SELENA
Mailing Address1504 E 12TH ST JACKSONVILLE FL 32206
Property Details
Year Built2024
Living Area1 460 sq ft
Lot Size6 308 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 550
Building Value$157 382
Just (Market) Value$171 932
Assessed Value$171 932
Taxable Value$171 932
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $215 000 01