1448 E 31ST ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1324940000R

$300 985
Assessed Value
$300 985
Market Value
Annual Tax
$300 985
Taxable Value
Ownership
OwnerBCEL 10C LLC
Mailing Address7563 PHILIPS HWY STE 108 JACKSONVILLE FL 32256
Property Details
Year Built2024
Living Area2 368 sq ft
Lot Size9 828 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$23 585
Building Value$277 400
Just (Market) Value$300 985
Assessed Value$300 985
Taxable Value$300 985