13960 NORMANDY BLVD

JACKSONVILLE, Florida 32221 · Duval County · Parcel 0022630090R

$37 986
Assessed Value
$111 987
Market Value
Annual Tax
$12 986
Taxable Value
Ownership
OwnerCOX RUTH ANN
Mailing Address13960 NORMANDY BLVD JACKSONVILLE FL 32221
Property Details
Year Built1983
Living Area1 344 sq ft
Lot Size43 196 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$37 696
Just (Market) Value$111 987
Assessed Value$37 986
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 986