139 ANNE AVE

JACKSONVILLE, Florida 32254 · Duval County · Parcel 0052950000R

$34 246
Assessed Value
$40 391
Market Value
Annual Tax
$9 246
Taxable Value
Ownership
OwnerJOYNER WANDA
Mailing Address139 ANNE AVE JACKSONVILLE FL 32254
Property Details
Year Built1939
Living Area921 sq ft
Lot Size11 092 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$9 019
Just (Market) Value$40 391
Assessed Value$34 246
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 246