1374 MOSS CREEK DR

JACKSONVILLE, Florida 32225 · Duval County · Parcel 1621940050R

$3 158 597
Assessed Value
$3 158 597
Market Value
Annual Tax
$3 133 597
Taxable Value
Ownership
OwnerPEREZ NANCI
Mailing Address1374 MOSS CREEK DR JACKSONVILLE FL 32225
Property Details
Year Built2024
Living Area7 367 sq ft
Lot Size69 458 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 330 000
Building Value$1 828 597
Just (Market) Value$3 158 597
Assessed Value$3 158 597
Exemptions-$50 722
Taxable Value$3 133 597