1366 VAN BUREN ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1144640010R

$154 143
Assessed Value
$154 143
Market Value
Annual Tax
$154 143
Taxable Value
Ownership
OwnerBOTAPS LLC
Mailing Address6001 ARGYLE FOREST BLVD STE 21 BOX 156 JACKSONVILLE FL 32244
Property Details
Year Built2024
Living Area1 237 sq ft
Lot Size4 125 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 404
Building Value$139 739
Just (Market) Value$154 143
Assessed Value$154 143
Taxable Value$154 143
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $236 000 01