1338 HARRISON ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1144410000R

$47 239
Assessed Value
$86 511
Market Value
Annual Tax
$22 239
Taxable Value
Ownership
OwnerGREENE PAMELA J
Mailing Address1338 HARRISON ST JACKSONVILLE FL 32206
Property Details
Year Built1999
Living Area1 124 sq ft
Lot Size5 582 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 516
Just (Market) Value$86 511
Assessed Value$47 239
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 239