12794 VALLETTA ST

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1670667540R

$779 291
Assessed Value
$779 291
Market Value
Annual Tax
$779 291
Taxable Value
Ownership
OwnerDARCEY BARBARA J
Mailing Address12794 VALLETTA ST JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built2024
Living Area3 128 sq ft
Lot Size6 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$150 000
Building Value$629 291
Just (Market) Value$779 291
Assessed Value$779 291
Taxable Value$779 291
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $750 000 01