12459 CLAPBOARD BLUFF TRL

JACKSONVILLE, Florida 32226 · Duval County · Parcel 1598280140R

$451 682
Assessed Value
$451 682
Market Value
Annual Tax
$451 682
Taxable Value
Ownership
OwnerANYANWU OKECHUKWU
Mailing Address12459 CLAPBOARD BLUFF TRL JACKSONVILLE FL 32226
Property Details
Year Built2024
Living Area3 126 sq ft
Lot Size15 835 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 000
Building Value$376 682
Just (Market) Value$451 682
Assessed Value$451 682
Taxable Value$451 682
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $568 800 01