12423 CLAPBOARD BLUFF TRL

JACKSONVILLE, Florida 32226 · Duval County · Parcel 1598280170R

$202 694
Assessed Value
$399 385
Market Value
Annual Tax
$172 694
Taxable Value
Ownership
OwnerCELIA SHANNON E
Mailing Address12423 CLAPBOARD BLUFF TRL JACKSONVILLE FL 32226
Property Details
Year Built2024
Living Area2 692 sq ft
Lot Size14 624 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 000
Building Value$324 385
Just (Market) Value$399 385
Assessed Value$202 694
Exemptions-$50 722
Taxable Value$172 694
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $466 500 01