12227 CARRBRIDGE DR

JACKSONVILLE, Florida 32224 · Duval County · Parcel 1677325385R

$1 921 225
Assessed Value
$1 921 225
Market Value
Annual Tax
$1 921 225
Taxable Value
Ownership
OwnerKOBRINSKI DANIEL
Mailing Address398 LAKEVIEW PASS WY SAINT JOHNS FL 32259
Property Details
Year Built2024
Living Area5 996 sq ft
Lot Size30 253 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$375 000
Building Value$1 546 225
Just (Market) Value$1 921 225
Assessed Value$1 921 225
Taxable Value$1 921 225