1212 SHACKLETON RD

JACKSONVILLE, Florida 32211 · Duval County · Parcel 1414740046R

$33 450
Assessed Value
$96 881
Market Value
Annual Tax
$8 450
Taxable Value
Ownership
OwnerRUCKER SHARONE D
Mailing Address1212 SHACKLETON RD JACKSONVILLE FL 32211
Property Details
Year Built1984
Living Area1 139 sq ft
Lot Size2 033 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 000
Just (Market) Value$96 881
Assessed Value$33 450
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 450