12090 ELDER BRANCH LN

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0033241105R

$221 071
Assessed Value
$221 071
Market Value
Annual Tax
$221 071
Taxable Value
Ownership
OwnerLOUIS CARLINE JEAN
Mailing Address12090 ELDER BRANCH LN JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 694 sq ft
Lot Size7 223 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$171 071
Just (Market) Value$221 071
Assessed Value$221 071
Taxable Value$221 071
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $293 500 01