12030 CANNES ST

JACKSONVILLE, Florida 32224 · Duval County · Parcel 1661310100R

$294 625
Assessed Value
$294 625
Market Value
Annual Tax
$294 625
Taxable Value
Ownership
OwnerDEREVLEVA EKATERINA
Mailing Address12030 CANNES ST JACKSONVILLE FL 32224
Property Details
Year Built2024
Living Area1 694 sq ft
Lot Size6 750 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 125
Building Value$239 500
Just (Market) Value$294 625
Assessed Value$294 625
Taxable Value$294 625
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $349 900 01