1201 WHITLOCK AVE 1

JACKSONVILLE, Florida 32211 · Duval County · Parcel 1414320150R

$38 773
Assessed Value
$101 431
Market Value
Annual Tax
$13 773
Taxable Value
Ownership
OwnerGOODEN TONI ADAMS LIFE ESTATE
Mailing Address1201 WHITLOCK AVE 1 JACKSONVILLE FL 32211
Property Details
Year Built1985
Living Area1 231 sq ft
Lot Size2 838 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 000
Just (Market) Value$101 431
Assessed Value$38 773
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 773