11382 TIBURON DR

JACKSONVILLE, Florida 32221 · Duval County · Parcel 0018606530R

$355 577
Assessed Value
$355 577
Market Value
Annual Tax
$355 577
Taxable Value
Ownership
OwnerFENELUS SERGE
Mailing Address11382 TIBURON DR JACKSONVILLE FL 32221
Property Details
Year Built2024
Living Area2 718 sq ft
Lot Size6 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Building Value$295 577
Just (Market) Value$355 577
Assessed Value$355 577
Taxable Value$355 577
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $419 000 01