11271 SADDLE CREST WAY

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0026511725R

$519 376
Assessed Value
$519 376
Market Value
Annual Tax
$519 376
Taxable Value
Ownership
OwnerBAUCOM DENNIS
Mailing Address1017 TALBOT AVE JACKSONVILLE FL 32205
Property Details
Year Built2024
Living Area3 674 sq ft
Lot Size45 639 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$454 376
Just (Market) Value$519 376
Assessed Value$519 376
Taxable Value$519 376