11230 SADDLE CREST WAY

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0026511850R

$470 853
Assessed Value
$470 853
Market Value
Annual Tax
$470 853
Taxable Value
Ownership
OwnerDUVAL DIRT LLC
Mailing Address4215 SOUTHPOINT PKWY 239 JACKSONVILLE FL 32216
Property Details
Year Built2024
Living Area3 678 sq ft
Lot Size48 831 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$405 853
Just (Market) Value$470 853
Assessed Value$470 853
Taxable Value$470 853