10454 STONE RD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1676770000R

$47 833
Assessed Value
$154 413
Market Value
Annual Tax
$22 833
Taxable Value
Ownership
OwnerGRENOVA MARKETA
Mailing Address10454 STONE RD JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1956
Living Area927 sq ft
Lot Size8 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$69 420
Just (Market) Value$154 413
Assessed Value$47 833
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 833