10379 BRADLEY RD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1641620100R

$49 027
Assessed Value
$143 644
Market Value
Annual Tax
$24 027
Taxable Value
Ownership
OwnerFLOOD BRADLEY S ET AL
Mailing Address10379 BRADLEY RD JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1992
Living Area1 620 sq ft
Lot Size14 302 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$90 900
Just (Market) Value$143 644
Assessed Value$49 027
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 027