10347 AGAVE RD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1645380000R

$43 023
Assessed Value
$133 706
Market Value
Annual Tax
$18 023
Taxable Value
Ownership
OwnerBURGIA JOHN
Mailing Address10347 AGAVE RD JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1955
Living Area1 254 sq ft
Lot Size8 231 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$44 135
Just (Market) Value$133 706
Assessed Value$43 023
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 023