10192 CARROL RD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1653850000R

$37 964
Assessed Value
$129 713
Market Value
Annual Tax
$12 964
Taxable Value
Ownership
OwnerFELTS ANITA E
Mailing Address10192 CARROL RD JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1977
Living Area1 871 sq ft
Lot Size25 359 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$92 625
Just (Market) Value$129 713
Assessed Value$37 964
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 964