10023 ATLAS DR

JACKSONVILLE, Florida 32225 · Duval County · Parcel 1630470050R

$257 739
Assessed Value
$257 739
Market Value
Annual Tax
$257 739
Taxable Value
Ownership
OwnerCORPUZ FILEMON ROSALES
Mailing Address3421 CARDOZA COURT SAN JOSE CA 95132
Property Details
Year Built2024
Living Area1 565 sq ft
Lot Size5 117 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$40 500
Building Value$217 239
Just (Market) Value$257 739
Assessed Value$257 739
Taxable Value$257 739
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $100 11
1 de mayo de 2024 $298 000 01
1 de mayo de 2024 $100 11