368 NE 821 ST

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 130913405100001700

$29 976
Assessed Value
$45 800
Market Value
Annual Tax
$4 976
Taxable Value
Ownership
OwnerBARTLETT BARRIE E
Mailing Address368 NE 821 ST OLD TOWN FL 32680
Property Details
Year Built1980
Living Area768 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 000
Just (Market) Value$45 800
Assessed Value$29 976
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 976
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $100 14