121 NE 687 ST

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 021013450900000270

$41 160
Assessed Value
$43 200
Market Value
Annual Tax
$16 160
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON KEITH
Mailing Address15 NE 441 AVE OLD TOWN FL 32680
Property Details
Year Built1960
Living Area528 sq ft
Lot Size181 645 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 200
Just (Market) Value$43 200
Assessed Value$41 160
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 160