11433 NE 349 HWY

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 240813000037810000

$43 018
Assessed Value
$65 900
Market Value
Annual Tax
$18 018
Taxable Value
Ownership
OwnerBUSH KEITH
Mailing AddressPO BOX 292 CROSS CITY FL 32628
Property Details
Year Built1970
Living Area764 sq ft
Lot Size42 588 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 000
Just (Market) Value$65 900
Assessed Value$43 018
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 018