1075 NE 262 AVE

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 051013452100000220

$154 800
Assessed Value
$154 800
Market Value
Annual Tax
$154 800
Taxable Value
Ownership
OwnerWOODWARD MARK
Mailing Address261 BEAVER MEADOW ROAD WESTFAIRLEE VT 05083
Property Details
Year Built2024
Living Area1 568 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$41 800
Building Value$113 000
Just (Market) Value$154 800
Assessed Value$154 800
Taxable Value$154 800
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2024 $57 000 03