107 NE 438 AVE

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 210913431800000060

$41 873
Assessed Value
$77 900
Market Value
Annual Tax
$16 873
Taxable Value
Ownership
OwnerGAUDLAP GERALD
Mailing AddressPO BOX 353 OLD TOWN FL 32680
Property Details
Year Built2000
Living Area1 216 sq ft
Lot Size89 298 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$20 400
Just (Market) Value$77 900
Assessed Value$41 873
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 873