1064 NE 424 AVE

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 240913439100000442

$26 943
Assessed Value
$42 800
Market Value
Annual Tax
$1 943
Taxable Value
Ownership
OwnerFROST GERALD
Mailing Address1064 NE 424 AVE OLD TOWN FL 32680
Property Details
Year Built1985
Living Area1 148 sq ft
Lot Size48 787 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$11 200
Just (Market) Value$42 800
Assessed Value$26 943
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 943