1019 NE 558 AVE

UNINCORPORATED, Florida 32680 · Dixie County · Parcel 330913449200000160

$43 668
Assessed Value
$77 100
Market Value
Annual Tax
$18 668
Taxable Value
Ownership
OwnerSTEPHENS JOHNATHON E
Mailing Address1019 NE 558th STREET OLD TOWN FL 32680
Property Details
Year Built1985
Living Area1 560 sq ft
Lot Size109 335 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$23 700
Just (Market) Value$77 100
Assessed Value$43 668
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 668