11351 SW LEMON AVE

ARCADIA, Florida 34269 · Desoto County · Parcel 253923036600500210

$337 548
Assessed Value
$337 548
Market Value
Annual Tax
$312 548
Taxable Value
Ownership
OwnerBOCIORT TRAIAN &
Mailing AddressBOCIORT DORINA DEMIAN ARCADIA FL 34269
Property Details
Year Built2009
Living Area2 016 sq ft
Lot Size9 975 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$337 548
Assessed Value$337 548
Exemptions-$50 722
Taxable Value$312 548