1135 NE HODENT RD

ARCADIA, Florida 34266 · Desoto County · Parcel 013724019500000210

$104 228
Assessed Value
$104 228
Market Value
Annual Tax
$104 228
Taxable Value
Ownership
OwnerMCDONOUGH ANTHONY
Mailing Address2887 NE POLLAK AVE PALM BAY FL 32905
Property Details
Lot Size43 995 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$92 000
Building Value$12 228
Just (Market) Value$104 228
Assessed Value$104 228
Taxable Value$104 228