1005 SW CO RD 661

ARCADIA, Florida 34266 · Desoto County · Parcel 343724000001550000

$174 712
Assessed Value
$341 426
Market Value
Annual Tax
$174 712
Taxable Value
Ownership
OwnerWESSON RANDY T
Mailing Address2202 NW BROWNVILLE ST ARCADIA FL 34266
Property Details
Year Built2024
Living Area3 246 sq ft
Lot Size441 698 sq ft
Use Code061
Valuation Breakdown
Land Value$27 376
Building Value$147 336
Just (Market) Value$341 426
Assessed Value$174 712
Taxable Value$174 712