998 NE DOUBLE RUN RD

LAKE CITY, Florida 32055 · Columbia County · Parcel 203S1705175000

$46 434
Assessed Value
$85 778
Market Value
Annual Tax
$21 434
Taxable Value
Ownership
OwnerJARRELL GEORGE
Mailing Address998 NE DOUBLE RUN RD LAKE CITY FL 32055
Property Details
Year Built1945
Living Area1 741 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$6 650
Just (Market) Value$85 778
Assessed Value$46 434
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 434