978 SW BOYETTE TER

LAKE CITY, Florida 32024 · Columbia County · Parcel 075S1603487013

$43 521
Assessed Value
$62 117
Market Value
Annual Tax
$18 521
Taxable Value
Ownership
OwnerNORTH BRENDA BROOKS
Mailing Address978 SW BOYETTE TER LAKE CITY FL 32024
Property Details
Year Built1986
Living Area901 sq ft
Lot Size89 733 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$24 000
Just (Market) Value$62 117
Assessed Value$43 521
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 521