977 NW QUEEN RD

LAKE CITY, Florida 32055 · Columbia County · Parcel 332S1601818000

$44 830
Assessed Value
$99 159
Market Value
Annual Tax
$19 830
Taxable Value
Ownership
OwnerGREEN CARON JULENE
Mailing Address977 NW QUEEN RD LAKE CITY FL 32055
Property Details
Year Built1974
Living Area1 416 sq ft
Lot Size390 297 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$46 592
Just (Market) Value$99 159
Assessed Value$44 830
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 830