741 NE DENVER ST

LAKE CITY, Florida 32055 · Columbia County · Parcel 00000010728000

$44 647
Assessed Value
$71 615
Market Value
Annual Tax
$19 647
Taxable Value
Ownership
OwnerBRADLEY CLARETHA
Mailing Address741 NE DENVER ST LAKE CITY FL 32055
Property Details
Year Built1982
Living Area1 152 sq ft
Lot Size4 094 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$2 050
Just (Market) Value$71 615
Assessed Value$44 647
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 647