663 SW TEXAS LN

FORT WHITE, Florida 32038 · Columbia County · Parcel 00000001437028

$33 841
Assessed Value
$65 181
Market Value
Annual Tax
$8 841
Taxable Value
Ownership
OwnerGARCIA JOSE BARRON
Mailing Address663 SW TEXAS LANE FORT WHITE FL 32038
Property Details
Year Built1996
Living Area1 426 sq ft
Lot Size39 988 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$18 000
Just (Market) Value$65 181
Assessed Value$33 841
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 841