574 NW BERT AVE

LAKE CITY, Florida 32055 · Columbia County · Parcel 203S1602192004

$47 978
Assessed Value
$85 488
Market Value
Annual Tax
$22 978
Taxable Value
Ownership
OwnerRIVERA CARIDAD
Mailing Address574 NW BERT AVE LAKE CITY FL 32055
Property Details
Year Built1979
Living Area1 464 sq ft
Lot Size186 436 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$47 080
Just (Market) Value$85 488
Assessed Value$47 978
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 978