417 NE LUROSE ST

LAKE CITY, Florida 32055 · Columbia County · Parcel 00000011122000

$53 496
Assessed Value
$53 496
Market Value
Annual Tax
$53 496
Taxable Value
Ownership
OwnerTWENTYEIGHT FOURTEEN LLC
Mailing Address930 NE JOE CONEY TER LAKE CITY FL 32055
Property Details
Year Built2024
Living Area366 sq ft
Lot Size3 571 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 788
Building Value$51 708
Just (Market) Value$53 496
Assessed Value$53 496
Taxable Value$53 496