386 SW PRECISION LOOP

LAKE CITY, Florida 32024 · Columbia County · Parcel 274S1603216007

$33 621
Assessed Value
$70 701
Market Value
Annual Tax
$8 621
Taxable Value
Ownership
OwnerAMMONS PAULA FAYE
Mailing Address386 SW PRECISION LP LAKE CITY FL 32055
Property Details
Year Built1983
Living Area1 268 sq ft
Lot Size29 620 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$26 000
Just (Market) Value$70 701
Assessed Value$33 621
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 621