295 SW MARCH DR

LAKE CITY, Florida 32024 · Columbia County · Parcel 044S1602772040

$38 580
Assessed Value
$62 676
Market Value
Annual Tax
$13 580
Taxable Value
Ownership
OwnerGLOVER ROBERT ALLEN
Mailing Address295 SW MARCH DR LAKE CITY FL 32024
Property Details
Year Built1995
Living Area1 474 sq ft
Lot Size39 204 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$14 850
Just (Market) Value$62 676
Assessed Value$38 580
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 580