271 SW JUPITER GLN

LAKE CITY, Florida 32024 · Columbia County · Parcel 054S1602777040

$36 814
Assessed Value
$59 493
Market Value
Annual Tax
$11 814
Taxable Value
Ownership
OwnerWATERS FRED B III
Mailing Address271 SW JUPITER GLN LAKE CITY FL 32024
Property Details
Year Built1989
Living Area1 201 sq ft
Lot Size11 586 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$18 500
Just (Market) Value$59 493
Assessed Value$36 814
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 814