233 SW RIDDLE LN

LAKE CITY, Florida 32024 · Columbia County · Parcel 044S1602772201

$47 321
Assessed Value
$119 146
Market Value
Annual Tax
$22 321
Taxable Value
Ownership
OwnerVAZQUEZ ROSE MARY
Mailing Address233 SW RIDDLE LN LAKE CITY FL 32025
Property Details
Year Built1986
Living Area1 472 sq ft
Lot Size21 684 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$22 500
Just (Market) Value$119 146
Assessed Value$47 321
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 321
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $100 11