200 SW ASPEN GLN

LAKE CITY, Florida 32024 · Columbia County · Parcel 054S1602777022

$49 537
Assessed Value
$62 834
Market Value
Annual Tax
$24 537
Taxable Value
Ownership
OwnerALLEN RALPH T
Mailing Address200 SW ASPEN GLN LAKE CITY FL 32024
Property Details
Year Built1986
Living Area1 176 sq ft
Lot Size10 846 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$18 500
Just (Market) Value$62 834
Assessed Value$49 537
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 537