18378 S US HIGHWAY 441

HIGH SPRINGS, Florida 32643 · Columbia County · Parcel 276S1709790001

$26 049
Assessed Value
$44 494
Market Value
Annual Tax
$1 049
Taxable Value
Ownership
OwnerJETT CLARENCE
Mailing Address18378 S US HIGHWAY 441 HIGH SPRINGS FL 32643
Property Details
Year Built1983
Living Area989 sq ft
Lot Size25 264 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$11 530
Just (Market) Value$44 494
Assessed Value$26 049
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 049