10652 NW LAKE JEFFERY RD

WELLBORN, Florida 32094 · Columbia County · Parcel 113S1500150004

$43 830
Assessed Value
$97 164
Market Value
Annual Tax
$18 830
Taxable Value
Ownership
OwnerGISSENDANNER JOE L
Mailing Address10652 NW LAKE JEFFERY RD WELLBORN FL 32094
Property Details
Year Built1974
Living Area1 591 sq ft
Lot Size258 310 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$55 446
Just (Market) Value$97 164
Assessed Value$43 830
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 830