Oakleaf Plantation Pkwy

Orange Park, Florida 32065 · Clay County · Parcel 01-04-24-007869-103-00

$3 745 309
Assessed Value
$3 745 309
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerThe Trinity Baptist Church of
Mailing Address800 Hammond Blvd Jacksonville FL 32221
Property Details
Year Built2024
Living Area18 421 sq ft
Lot Size270 899 sq ft
Use Code071
Valuation Breakdown
Land Value$1 056 509
Building Value$2 688 800
Just (Market) Value$3 745 309
Assessed Value$3 745 309