531 Aquarius Concourse

Orange Park, Florida 32073 · Clay County · Parcel 01-04-25-011758-241-00

$53 350
Assessed Value
$178 131
Market Value
Annual Tax
$28 350
Taxable Value
Ownership
OwnerHamilton Jessie
Mailing Address531 Aquarius Concourse Orange Park FL 32073
Property Details
Year Built1977
Living Area1 212 sq ft
Lot Size8 799 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$178 131
Assessed Value$53 350
Exemptions-$28 350
Taxable Value$28 350
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $100 11